Jaka klimatyzacja do sklepu?

Jaka klimatyzacja do sklepu?

klimatyzacja

Dzisiaj mój brat mieszka około jednej ósmej mili od starego domostwa w swoim własnym "Ranczo".

W 2003 roku, byłem w rzeczywistości w stanie wrócić do "Ranczo" ponad pięćdziesiąt lat później żyć z moim osiemdziesiąt osiem lat stara ciotka Bebe. Ona odziedziczyła jej rodziców stare gospodarstwo i przeniósł się tam po jej odejściu z nauczaniem. To dzięki tu wracać, że udało mi się znaleźć moje korzenie i przypomniał, że nieskomplikowane, proste dzieciństwa, że ??nie doświadczył tak wiele lat temu.

Myślę, że jeśli uda nam się wrócić do bardzo starych miejscach, które przekazały nam miłe wspomnienia p] z dzieciństwa, możemy stwierdzić, że "specjalne souvenir" do podjęcia z nami http://www.nowosielscy.pl/ na naszej drodze. Moje szczególne pamiątką jest to, że od tego czasu wraca tam, byłem inspiracją do napisania opowiadania. Kiedy odkrywamy nasze korzenie, będziemy mieli skrzydeł!

Koniec

Zacząłem pisać po życia z moim starszych ciotki i słuchanie jej wspaniałe historie rodzinne. Kiedy już się zaczęło, nie mogłem się powstrzymać, a teraz pracuję nad książką opowiadań, które są historycznie dokładne, unikalne i malownicze historie Texas pionierów.