Jaka klimatyzacja do biura?

Jaka klimatyzacja do biura?

klimatyzacja

Urządzenia dla uziemienia - trzy lub cztery wtyczką

Kupiłeś nowy piec lub suszarka ostatnio? Teraz Pochodzą one z wtyczką czterech płaszczyznach. Są jeszcze zrobić wtyczkę trzech płaszczyznach, ponieważ okablowania w starszych domach. Nie są one co czyni je zmienić ich gniazd lub czyniąc je zmienić ich okablowanie. Jeśli masz istniejące okablowanie z trzema przewodami w nim, że nie zamierzamy zmieniać ich okablowanie w celu dostosowania się do systemu czterech przewodów. Ale wszystkie nowe urządzenia elektryczne suszarki i zakres mają cztery przewody.

Czy potrzebujesz elektryka zainstalowanie nowego urządzenia? Jeśli masz system czterech drutu, tak. Wtyczce powinien być instalowany przez elektryka ponieważ suszarki wyposażone są w śruby klejenia na neutralnym albo łączącego paska na suszarek. Pasek ten klejenia muszą być pobrane od neutralnego i połączone oddzielnie od neutralnej tak, że cztery przewody są zdolne. Uziemienie jest zdolny, uziemiona jest zdolny, a więc masz cztery przewody, dwa gorące nogi. To właśnie kodu wymaga od wszystkich nowych suszarek i zakresów. Większość urządzeń takich jak kuchenki, suszarki, i dużych urządzeń są wszystkie cztery druty, z wyjątkiem klimatyzatora i podgrzewacz wody.

Dlaczego cztery przewody są potrzebne? Powodem tego jest to, że wewnątrz urządzenia. Ma żarówki lub elementy, które pracuje przy 120 oraz 240. Na przykład, grzejnik suszarka pracuje przez 240, ale jest selektywny przełącznik 120. to przechodzi do niższego napięcia na przełączniku selektywnej. Urządzenia są teraz budowane bez transformatorów. Zbudowane są tańsze, więc wymagają one uziemienia i ugruntowani, które są dwie różne podstawy. Jednym z nich jest uważany za neutralny grunt, i jeden zielony, zawsze jest uziemienie. To jest uziemiona, gdy ma krótki. To jest tak, uziemienie może być uziemiony. Uziemiona jest napięcie prowadzenia drutu. Niesie napięcie i prąd z powrotem do uziemiony w panelu. Będzie się starała, co nazywamy ścieżkę do ziemi. Będzie szukać linii najmniejszego oporu, gdzie napięcie podróżach.