Jaki grzejnik akumulacyjny?

Jaki grzejnik akumulacyjny?

grzejnik

Jest o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż paliwa kopalne. Biodiesel jest prosty w użyciu, biodegradowalny, nietoksyczny, praktycznie wolne siarki i odnawialnej w naszym USA.

• Ciekawostką jest fakt, że biodiesel uwalnia CO2 i wody podczas procesu spalania. Interesujący jest fakt, że smakołyk CO2 ze spalania biodiesla został wchłonięty z atmosfery, gdy materiał siewny był uprawiany. Pamiętaj z lekcji biologii, że rośliny pobierają CO2 w procesie fotosyntezy i wydzielają tlen.

• Z tego powodu biodiesel jest zasadniczo CO2 obojętne, z wyjątkiem nieznacznych ilości powstających podczas procesu produkcyjnego.

• W przeciwieństwie do paliw kopalnych w oparciu Biodiesel jest biodegradowalny. W przypadku rozlania nie zaszkodzi przyjdzie do środowiska.

Zużyty olej roślinny (WVO) mogą być wykorzystane do produkcji biodiesla. USA produkuje obecnie około 3,6 mld galonów WVO rocznie. To jest około 100 milionów galonów dziennie!

Biodiesel może być wykonana z dowolnego rodzaju oleju roślinnego albo tłuszczu zwierzęcego. Sojowy, kukurydziany, rzepakowy, arachidowy, używane do gotowania smary i inne, jak powiedziałem dowolny olej roślinny zrobi.

Każda substancja, która zawiera kwasów tłuszczowych (trójglicerydy) mogą być stosowane. Cząsteczki, która stanowi tłuszcz zawiera triglicerydy oraz glicerynę połączony estrów. Pomysł produkcji biodiesla jest oddzielenie tłuszczu z gliceryna (gliceryna sprawia gęsty olej). Proces chemiczny stosowany jest nazywany transestryfikacji. Olej dzieli się na dwa produkty, ester metylowy i glicerol. Ester metylowy staje biodiesel i glicerol może być wykonane na mydło lub innych przydatnych produktów.

Ten artykuł Chuck Burns zapalonym czytelnikiem "rzeczy umysłu" i wydawca internetowego. Odwiedź jego s ]tronę internetową o Używane Diesla Przetworniki do sprzedaży.

Zobacz stronę autora: galeria malarstwa online