Jaki grzejnik elektryczny do garażu?

Jaki grzejnik elektryczny do garażu?

garaż

Jak poczuć się zbyt mało snu wypoczęta

Można by pomyśleć, przedmiot traci spać w nocy nie zasługują jednym słowem: odchyleniom! Po tym wszystkim, nie trzeba nikomu powiedzieć, jak kiepska czujesz się dzień po tym, jak został spać przez chorego dziecka, pęd do spełnienia termin lub niepokój o nadchodzącym wydarzeniu.

Po pierwsze, odpocząć. Martwić, jak małym przestoju oka masz tylko sprawi, że czujesz się bardziej podkreślić. Nawet jeśli twój dzień w planach wyścigu drogowego lub tenisowy mecz, senność powinny mieć niewielki wpływ na swoich możliwości fizycznych. Twój funkcjonowanie psychiczne, jednak może cierpieć. Undersleeping od zaledwie dwóch godzin, może mieć negatywny wpływ na zdolność do koncentracji, rozwiązywania problemów i twórczego myślenia, według licznych badań.

Szukajcie jasne światła. Podnieść rolety; cofać zasłony; włączenie wszystkich świateł. Bezpośredni, jasne światło wydaje się być fizjologicznie stymulujące. Okazało się, że poważnie pozbawiony snu kobiet, które były narażone na jasnym oświetleniu testowane wyższe w stopniu czujności, czas reakcji i zdolność math-zadaniowej niż podobnie wyczerpane grupy przechowywane w słabym oświetleniu.

Lek na palcach. Biorąc energiczny spacer lub wchodzenie po schodach aktywuje mózg i stymuluje mięśnie, co daje windy, która trwa maksymalnie godzinę. Ale nie przesadzaj: Jeśli większego zaangażowania w działalność niż jesteś przyzwyczajony, to po prostu stać się bardziej zmęczony.

Bądź zwierzęciem społecznym. Jeszcze lepiej, korzystać z dni do wykonywania połączeń telefonicznych lub nadrobić zaległości w projektach z współpracownikami. Trzeba brać czynny udział w rozmowie na to, aby pomóc Ci zasnąć.

Zjedz lekki materiał. Długo myślano, że o wysokiej zawartości tłuszczu, dieta niskowęglowodanowa była pewna droga do senności.