Jaki grzejnik do instalacji miedzianej?

Jaki grzejnik do instalacji miedzianej?

miedź

Do not Let Your Dreams pójdą z dymem

To ciotki Helen 80. urodziny i masz zamiar kupić jej świecę swojego ulubionego zapachu; twoja matka skarży się, jak zimno jest i dowiedzieć grzejnika byłoby wielkim darem dać na dzień matki; Dziadek ma trudności ze snem z powodu cyfr zamrażania więc zaskoczyć go z kocem elektrycznym. Są przemyślane prezenty, jednakże, są prezenty z potencjałem do zaszkodzić.

Zdolności umysłowe mają tendencję do osłabienia wraz ze starzeniem się organizmu, seniorzy zapomni zdmuchnąć świece lub wyłączyć grzejniki pozostawiając je podatnymi kierunku nieoczekiwane ognia. Dodaj unieruchomienie spowodowane lekami, zapalenie stawów, lub jakikolwiek inny pokarm i masz przepis na katastrofę.

Według artykułu, Ogniem i starszych dorosłych, wydany przez administrację Przeciwpożarowej USA: The przeważający przyczyną pożarów, w których starsza dorosłych zginął palą, otwartego płomienia, ogrzewanie i podejrzanych działaniach. Gotowanie, otwartego ognia, palenie tytoniu i ogrzewania spowodował kolejne pożary, które doprowadziły do ??urazów wśród osób starszych niż inne przyczyny pożaru.

Artykuł mówi dalej, że ponad 1000 Amerykanów w wieku 65 lat i starszych umiera każdego roku w pożarach domowych i ponad 2000 rannych. Co więcej, osoby starsze są 2,5 razy bardziej narażone na śmierć w pożarze mieszkalnej niż reszta populacji.

Większość czcigodni ludzie są same w domu w ciągu dnia konieczności dbać o siebie, co oznacza, otwierając puszkę zupy i ogrzewając ją na lunch. To brzmi niewinnie wystarczająco, ale nie wtedy, gdy starszy jest o "starszy chwilę" i zapominania tam garnek zupy na piecu. Wielu z nas ma w jednym czasie lub innego ustawić piec na zbyt wysokim lub trzymane gotowania żywności zbyt długo. Ale kiedy to się dzieje, aby osoby starszej wyniki mogą być bardziej katastrofalne.