Jaka klimatyzacja na poddasze?

Jaka klimatyzacja na poddasze?

poddasze

Nigdy więcej piosenek? Nie ma problemu! Liczyliśmy drewnianych słupach telefonicznych i czytać billboard oznaki dopóki nie zasnął.

Po przejechaniu około czterdziestu pięciu do pięćdziesięciu mil na godzinę, na drodze dwóch pasach ruchu, za to, co wydawało się, że więcej godzin niż słupów telefonicznych, tata położył lewą rękę przez okno, aby zasygnalizować skręt a następnie powoli wyciągnął się na wyboistej polnej drodze nazwany Rockport Szlak. Około pięciu mil był mój dziadków małe gospodarstwo mleczne toczone-bydła rancho. Tato zawsze mowa jego domu dzieciństwa jako "Ranczo".

Rockport drogowe (później F.M. 1518) był zajęty arterii w pierwszej połowie XX wieku; przyłączenia do miasta San Antonio wiele produktywnych małe społeczności rolniczej w okolicy Oak Island wspólnotowym. Dziś ta droga jest South Loop 1604 Zachód i stary dom ranczo jest tuż przy autostradzie, około pięciu mil od Somerset na południowej stronie miasta San Antonio. W późniejszym okresie życia, to było odkrycie, że nasza rodzina była jedną z najstarszych rodzin Texas na osiedlenie się tu już w 1825 roku.

"pamiątkami"

"Oni są tutaj!" krzyknęła babcia. szybko schodzili starych kamiennych schodach, zauważyłem, że jej sukienka była pokryta wieloma drobnymi kwiatami. Nie ma to jak zapach z babcią kraju, Pachniała jak ciasteczka i miłości. Wjechaliśmy do swojego skromnego domu gospodarstwa mlecznego, który był na skraju stu dwudziestu sześciu akrów rozprzestrzeniania. Tato zaparkowany na piaszczystej polnej gleby i gliny czerwonej, gdyż nie było podjazd. Cała ich podwórku było ich podjazd.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem był piękny, okrągły ogród skalny, który błyszczał w słońcu. Czuliśmy, tekstury i kształty kamieni w okrągłej konstrukcji, które błyszczały z próbkami swoich wakacji. (Tam kiedyś czas, kiedy nie było nielegalne pobrać próbkę lub dwa Montana czy Park Narodowy Yellowstone domu z tobą).