Jaki grzejnik do pokoju 16m2?

Jaki grzejnik do pokoju 16m2?

Po tym, jak osiadł w komfortowo, Babcia nazywa mnie i mojego brata do kuchni dla niektórych domowe ciasteczka i przechowywać zakupione lody waniliowe, że kupił od Henry Edward Butt (sklep spożywczy H.E.B.).

Tego wieczoru mamy wtuliła się w miękkim łóżkiem w tym, co kiedyś "Pokój dziewczynki." Wywiodłem grubym podniesione różowe róże na rękę szydełkowane koce babci palcami, jakby starając się je zapamiętać. Łóżko Sita wibracyjne było wystarczająco duże dla małych dzieci, ale nie mogę sobie wyobrazić, jak moje trzy ciotki spali razem na nim. Życie było proste powrotem w dzień, że moje trzy ciotki były małe, i byli szczęśliwi, aby życie było gospodarstwo wszyscy wiedzieli.

Pokój dziewczynki miały konserwatywne, czarny chiffarobe za swoje sukienki i dopasowanie czarną komodę na ubrania. Mieli także staroświecki toaletkę siedzieć przy z lustrem. To było ciche w starej sypialni ciotki. Zastanawiałem się, ile razy musiała tam siedział i uczesane włosy, patrząc w długim lustrze. Teraz szukam w tym samym lustrze i czuje się jak dziewczyna kraju siebie.

Gdy tata urodził się w 1928 roku, dziadek zbudował długi, Ganek pokój na tyłach domu dla niego. Miał drewniane podłogi i pochyły dach blaszany, że podobnie jak w kuchni, był również stopa niższa niż w pozostałej części domu. Tata mieszkał w tym Ganek pokoju przez całą drogę uczelni, w Trinity University. Oszczędność było słowo operative wtedy. Ale zawsze mieli pieniądze na edukację dzieci w college'u, śpiew zobowiązań dziewczynki i taty gry w piłkę nożną.

Kiedy padał deszcz, na tym starym blaszanym dachem, brzmiało to jak małe pszczoły pszczół spadających z nieba. Dorośli nie zdają przeszkadza, bo oni wciągnąć w porywającej grze Canasta; gra karciana, która miała dwa pokłady i co najmniej cztery osoby. To było ulubionym zajęciem dziadka, a on grał jak mistrz.