Klimatyzacja jaka różnica temperatur?

Klimatyzacja jaka różnica temperatur?

Wahania kursów fryzury z kręconymi się prosto iz powrotem to producenci nadal będą wymyślać nowe rozwiązania, aby przyciągnąć zarówno profesjonalnych stylistów włosów i konsumenta.

Więc kto "wymyślił" lokówkę? Nieuchronnie znaleźć wiele odniesień do "wynalazł" i "opatentowany przez" lub "wprowadzony". Oryginalny twórca ginie w mrokach czasu, ale przykłady zdaniu poprzednim są:

In1866, Hiram Maxim, który zaprojektował pistolet maszynowy noszące jego imię, złożyła wniosek i uzyskała pierwszy z wielu patentów w wieku 26 do żelazka do włosów, curling.

Cztery lata później, w 1890 roku dwóch Francuzów, Maurice Lenthéric i Marcela Grateau, używane do suszenia gorącym powietrzem i podgrzewane lokówki zrobić głębokie, długotrwałe fale Marcela.

Grzebień do prostowania jednak faktycznie zapisane jako pierwsze wymyślone przez koniec 19 wieku francuski fryzjer, Marcel Grateau, który także wymyślił lokówkę, stałą falę, a później maszynka do golenia Gillette, który stał się popularny w Niemczech po I wojnie światowej

W powiązanych wydarzeń, Rene Lelievre i Roger Lemoine wynalazł elektryczną lokówkę w 1959 roku.

Żelazo prasowaniem / curling został opatentowany przez Theora Stephens w dniu 21 października 1980 r.

W sierpniu 1987 r Wahl Clipper Corporation wprowadziła na rynek Professional ZeeCurl. Ten płaski baryłkę lokówka dał stylistów narzędzie do tworzenia nowych fryzury w kształcie litery Z loki, dodając teksturę i ciała do wszystkich rodzajów włosów. W 1988 FrenZee wersja konsument został dodany.

Nie ma wątpliwości, że moda i dyktować będzie wymagać nowych innowacji, aby zapewnić kontynuację historii lokówkę.

Rodger Cresswell

Rodger jest Dyrektorem Zarządzającym Avondale Consultancy Limited oraz Konsultant JC regali