Jaki grzejnik elektryczny do domku letniskowego?

Jaki grzejnik elektryczny do domku letniskowego?

grzejnik

Będziesz uznać za wysoki Ciąża Ryzyko

Na pytanie, czy jesteś wysoki ciąży ryzyko, czy nie nadjeżdża cicho częściej. Chcesz wiedzieć, czy jesteś z wielu powodów, które mogłyby obejmować której lekarze widać, gdzie można dostarczyć, jeśli można dostarczać w sposób naturalny i wiele więcej.

Więc skąd wiesz, czy jesteś wysokiego ryzyka, czy nie? Każdy lekarz, OBGYN i położna mają różne rzeczy, które można umieścić w wyższej kategorii ryzyka. Także, jeśli są wysokie ryzyko lekarz lub położna może wciąż cię widzieć, w zależności od tego, co jest sytuacja. Więc tutaj jest lista najczęstszych przyczyn można byłoby duże ryzyko.

Cukrzyca - Czy masz to teraz lub rozwijać go w czasie ciąży, to będzie można umieścić do wyższej kategorii ryzyka. W zależności od nasilenia cukrzycy lekarz będzie prawdopodobnie nadal cię widzieć.

Wysokie ciśnienie krwi - może to być duży problem dla kobiet i prawie zawsze wylądować Cię na leżenia w łóżku, jeśli robi się zbyt wysoka.

Lupus - Nie ma wiele do powiedzenia, ale jeśli trzeba go będzie wysokie ryzyko

Wielokrotności - Jeśli nosisz wiele płodów wtedy będzie umieszczona w kategorii ryzykownych. Większość OBGYN będzie nadal widzieć, ale jeśli masz więcej niż 3 wtedy prawdopodobnie pójść w nieco częściej.

Przed przedwczesnego porodu - to jest coś, co sprawia, że większość położnych trochę ostrożny i może zdecydować się na skierowanie do OBGYN lub przynajmniej ściśle z jednym w danej sprawie.

Historia poronienia - Jeśli w przeszłości poronienia wtedy rzeczywiście może otrzymać "specjalne" traktowanie. Zasadniczo lekarz będzie prawdopodobnie chcą zobaczyć was ASAP, zrobi ultradźwięki wcześniej i częściej, a nawet mogą umieścić cię na leżenie w łóżku.

Padaczka - Ponieważ nie można wziąć najwięcej leku podczas ciąży jest padaczkowych miejsc, które w kategorii wysokiego ryzyka i być może trzeba, aby zobaczyć specjalistów, w zależności od OBGYN.