Klimatyzacja jaka stawka amortyzacyjna

Klimatyzacja jaka stawka amortyzacyjna

stawka

Posiadanie bransoletka lub wisiorek Życie Alert może pomóc uratować życie seniorskiej, ale zapobieganie pożar, zanim jeszcze wystąpią tak daleko może spowodować znacznie mniej katastrof finansowych i ludzkich.

Tak, ciociu Helen świeci jej Świeca i zasypia w salonie oglądając telewizję świecy płonącej że wspaniałe Jasmine zapach, którego tak kocha, ale potem płomień wymyka się spod kontroli, czarny dym zaczyna falujące, i iskry rozpocząć docierania na frędzlami abażur to ponad świecy.Z pewnością, jeśli ciocia Helen może zapach jaśminu, potrafi wyczuć czarny dym! Ale czy wiesz, że olfactic upośledzenia zwiększyć dla seniorów z każdym rokiem i najnowszych badań wynika, że ??osoby powyżej 60 lat mają "30 procent ... jakiegoś węchowego nerek. W wieku 80, odsetek ten wzrósł do ponad 60 proc."

W Stanach Zjednoczonych administracja Ogień czyni bezpośredni związek między wiekiem i jest w stanie zapach dymu w domu: Zmysł węchu maleje wraz z wiekiem. U osób starszych, strata ta może występować w tandemie z innymi problemami fizycznych i psychicznych, które same zagrożenia pożarowe i szkody przeciwpożarowej.

Co więcej, ostatnie badania wykazały, że zmysł węchu nie jest skuteczna w wykrywaniu dymu lub pożaru podczas snu, w zależności od administracji ogień i że 40% starszych ofiar pożarów występuje podczas snu. Przez dym razem zostanie wykryty, może być za późno na starszy reagować.

O.K., więc teraz jesteś przekonany, otwartego ognia i seniorzy mogą być niebezpieczne połączenie i zakup ciocię Helenę, że świeca może nie być dobrym pomysłem. Tak więc, aby pokazać jej, że troszczą masz zamiar kupić jej czujki dymu. Cóż, oto kolejna statystyka może warto rozważyć, 60 procent starszych powyżej 80 mają wadę słuchu zgodnie z Administracji Ognia amerykańskiego. Ich badania stwierdza, że "zaburzenia słuchu wpływa 37% wszystkich Amerykanów 65 lat i starszych" (15), a utrata słuchu wzrasta jeszcze bardziej starszy wystąpią.