Jaka klimatyzacja do sklepu?

Jaka klimatyzacja do sklepu?

klimatyzacja

Dzisiaj mój brat mieszka około jednej ósmej mili od starego domostwa w swoim własnym "Ranczo".

W 2003 roku, byłem w rzeczywistości w stanie wrócić do "Ranczo" ponad pięćdziesiąt lat później żyć z moim osiemdziesiąt osiem lat stara ciotka Bebe. Ona odziedziczyła jej rodziców stare gospodarstwo i przeniósł się tam po jej odejściu z nauczaniem. To dzięki tu wracać, że udało mi się znaleźć moje korzenie i przypomniał, że nieskomplikowane, proste dzieciństwa, że ??nie doświadczył tak wiele lat temu.

Myślę, że jeśli uda nam się wrócić do bardzo starych miejscach, które przekazały nam miłe wspomnienia p] z dzieciństwa, możemy stwierdzić, że "specjalne souvenir" do podjęcia z nami na naszej drodze. Moje szczególne pamiątką jest to, że od tego czasu wraca tam, byłem inspiracją do napisania opowiadania. Kiedy odkrywamy nasze korzenie, będziemy mieli skrzydeł!

Koniec

Zacząłem pisać po życia z moim starszych ciotki i słuchanie jej wspaniałe historie rodzinne. Kiedy już się zaczęło, nie mogłem się powstrzymać, a teraz pracuję nad książką opowiadań, które są historycznie dokładne, unikalne i malownicze historie Texas pionierów.