Jaka wentylacja w mieszkaniu?

Jaka wentylacja w mieszkaniu?

wentylacja

Jane była dawniej Parker, tak jak babcia, a pochodził z naszych bogatych krewnych, Detroit, Michigan, którzy wyemigrowali do San Antonio na początku lat trzydziestych.

Babka wdziękiem wplótł ciemnozielone więzi poczynienie liście, czerwone krawaty poczynienie wiśnie na białym tle. Jane McCabe dumnie ciotki Beatrice długo wiśniowy szmacianą dywanik w swoim dużym korytarzu przez dwadzieścia pięć lat, aż stary dywan musiał reitre. To było zupełnie zazdrość wszystkich sąsiadów i kawałek rozmowy na jej stronami mostowych, też!

Król Węże i Doodle Bugs

Mój kuzyn Stevie, który był tylko półtora roku młodsza ode mnie, wiedział wszystko o różnicy między wężami grzechotka i króla węży. "Grzechotka węża zabije, ale wąż Król jest nieszkodliwe i zabija złych węże", powiedział.

On również nauczył mnie, zawsze tak delikatnie, jak wykorzystać to malutkie ziarenko piasku do lejka Doodle Bug w stodole obok kurniku. Jeden Doodle Bug jest czarny ćwierć cala długości ciężko skorupie błąd z około stu malutkich nóg u podstawy jego zbroi.

Te małe istoty piasku wykopał swoje lejki z tymi wszystkimi nóżkami w celu zakopują się pod chłodnym piasku w ciągu dnia. Wykorzystaliśmy jeden lub dwa ziarenka piasku w swoich "małych tornad" w celu potwierdzenia, czy rzeczywiście był Doodle Bug wewnątrz lejka czy nie. Gdyby był w domu, Bug Doodle by szybko i wściekle wykopać piasek z wielu jego nóg. Kiedy w oczach, szybko chwycił go i pozwólcie mu chodzić na naszych rękach. Mamy na myśli nie złośliwość Little tornado koparki natury i zawsze wracały z powrotem do piasku, w którym będą one natychmiast zaczynają gorączkowo kopać piasek w powietrzu i znikają.

Mój brat i ja wróciliśmy do "The Ranch" kilka razy. Nasz dom dziadków został nawet schronienie podczas ewakuacji Corpus Christi kiedy huragan Carla przyszedł na ląd.