Jaki grzejnik do ogrzewania grawitacyjnego?

Jaki grzejnik do ogrzewania grawitacyjnego?

ogrzewanie

Build Your Own Affordable System wodny

Szukasz niedrogiego rozwiązania systemowego wodzie przez "off-grid" kabiny lub domostwa? Czy jesteś w stanie sobie pozwolić na wiercenie studni, aby zapewnić wodę dla sezonowego wypad? Chciałbyś niedrogiego systemu do zbierania wody deszczowej do ogrodu lub zwierząt gospodarskich, a może po prostu wykonywać swoją rolę w ochronie zasobów naturalnych? Jeśli tak, to może być tylko odpowiedź trzeba wykonać dowolną z tych scenariuszy. Kompletny system wodny na małą skalę nie musi kosztować tysiące dolarów, aby być skuteczne, a pokażę ci, co trzeba zbudować własny system wodny niedrogie.

Pierwszym czynnikiem będzie określenie, w jaki sposób woda będzie pobrany. Zbieranie wody deszczowej jest coraz bardziej popularne do wykorzystania w ogrodnictwie, pielęgnacja zwierząt gospodarskich, off-grid zagrody i "zielone" projekty budowlane. Zbieranie wody deszczowej używa rynien na budynkach do zbierania i wody kanału do swojego zbiornika przechowującego gdzie można następnie pompowana, sączy i odprowadzone do żądanej lokalizacji. Ogólną zasadą jest, aby tylko zebrać deszczówkę w miesiącach, które zawierają "R" w pisowni. Deszcz w miesiącach wyłączonych z tej reguły wydają więcej toksycznych substancji chemicznych z atmosfery. Jeśli zbieranie wody deszczowej nie jest realną opcją dla danej sytuacji, lub jeśli używasz więcej wody niż można zbierać od Matki Natury, można sprawdzić w lokalnej firmy transportowe, które będą dostarczać wodę pitną do witryny za opłatą.

Dalej trzeba będzie zbiornik na fekalia do przechowywania wody. Jeśli jesteś pobożny zrób-to-yourselfer, można zbudować własną cysternę z wykorzystaniem dowolnej liczby metod, w tym betonowych bloków, żelazo-cement lub cegieł, może chcesz kupić pre-wbudowany beton cysternę z lokalnego instalatora szambo lub najtańszym i najmniej pracochłonnym rozwiązaniem jest uzyskanie plastikową Kanister z lokalnej farmy i ranczo dostaw.