Jaka temperatura klimatyzacji w biurze?

Jaka temperatura klimatyzacji w biurze?

temperatura

Ponadto administracja Ogień USA odkryła dowody sugerujące, że starsi Amerykanie mają trudności z usłyszeniem alarmu przeciwpożarowego podczas snu: W roku 2003 Komisja Bezpieczeństwa US Consumer Product rozpoczęła badania dwa lata w celu zbadania czujnik dymu budzi skuteczność wśród dzieci i starszych dorosłych po Badania wykazały, że te grupy miały trudności ze słyszeniem lub w odpowiedzi na dźwięk z czujników dymu.

Choć to zawsze dobry pomysł, aby mieć detektor dymu w domu, ale standardowych alarmów pożarowych tylko hałasować, aby ostrzec o pasażera. Jeśli senior jest niedosłyszących lub śpi na leki mogą nie usłyszeć alarm w ogóle. Natomiast, gdy monitorowany detektor dymu jest aktywna, to nie tylko alarm, powiadamia straż pożarną też. Ten rodzaj wczesnego wykrywania może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią.

Rozważ to, seniorzy mieszkają na stały dochód, a w ich wieku to prawie niemożliwe, aby odzyskać bezpieczeństwo finansowe po pożarze. ubezpieczenie właścicieli nieruchomości będzie tylko wypłata ugody roszczenia i nie będzie w stanie zastąpić letnie rzeczy osobiste, takie jak zdjęcia, biżuterię, Chiny lub wazonie wielkiego babci. Gdy sekund niezależnie od konieczności bezpośredniej linii do straży pożarnej może sprawić, że różnica między byciem w stanie uratować cenne pamiątki kontra całkowitej utraty.

Jeśli uważasz, że ogień może stwarzać zagrożenie dla siebie lub bliskiej osoby w podeszłym wieku istnieje wiele sposobów można zapewniających domu. Jak na przykład:• Użyj dużych, głębokich popielniczek i nigdy nie pal w łóżku.• Upewnij się, że grzejniki mają miejsce i nie ma nic wokół nich.• Bądź przy piecu podczas gotowania i starają się unikać siadania jeśli to możliwe. Zmniejszy to ryzyko zaśnięciem.• Nie na załadowanie gniazdka elektrycznego.• Sprawdzić i wymienić wadliwe okablowanie.• Zaplanuj i ćwicz drogę ucieczki z domu w oparciu o swoje możliwości.• Zarejestrować się w lokalnym edukacyjnego programu ochronnego dla seniorów.

edukacja i profilaktyka przeciwpożarowa dla seniorów zajmie niezbędnych działań, które mogą zostać podjęte w celu zmniejszenia ryzyka obrażeń lub śmierci. Dodatkowo, może pomóc uratować życie, ucząc swoich bliskich w podeszłym wieku, jak stworzyć bezpieczne środowisko i przestrzegać procedur ewakuacyjnych.

Tak więc, zamiast się ciotce Helen że pachnące świece, grać bezpiecznie i zapisać ją w programie ochrony przeciwpożarowej i kupić ją a Life Alert monitorowane detektor dymu. może po prostu uratować jej życie.

Heidi Nestor posiada trzy stopnie uniwersyteckie, w tym Master w retoryce i rozumienia tekstu. Heidi podróżował po kraju i częściach świata wykłady i szkolenia na temat kulturowych zasobów ludzkich. Obecnie Heidi jest pisarzem i redaktorem for Life Alert, i koncentruje się na wspieraniu życia powiadamiany o ratowanie życia.