Jaka klimatyzacja postojowa?

Jaka klimatyzacja postojowa?

klimatyzacja

Uruchom swój Diesel olejów roślinnych - Biodiesel

Olej stosowany jako olej napędowy. Tak, silnik wysokoprężny będzie działać na olej veggy. Istnieją trzy sposoby korzystania z oleju roślinnego jako paliwa.

1. Prosto olej roślinny (SVO).

2. Mieszanie w celu rozrzedzenia oleju roślinnego z paliwem petrochemicznym lub rozpuszczalnika.

3. Biodiesel, mój ulubiony.

Określenie DME odnosi się do prostego oleju roślinnego. DME może być stosowany jako bezpośredni zamiennik paliwowej, ale może prowadzić do problemów z silnikiem. wysokiej lepkości SVO prowadzi do złego spalania, przyklejania wtryskiwacze paliwa, nadmiernych osadów węglowych i rozcieńczanie paliwa z olejem silnikowym. Z tych powodów transestryfikacji ogólnie najlepszą metodą oleju roślinnego jako paliwa silnikowego.

Lepkość SVOl jest taka, że ??to będzie jak za pomocą syrop klonowy lub miód w zbiorniku paliwa. Aby korzystać SVO grzejnik układ paliwowy jest potrzebna w celu rozrzedzenia oleju. Należy wprowadzić przepisy dla uruchamiania silnika na olej napędowy petro lub biodiesla, a następnie przełączyć się na prostej oleju roślinnego po uruchomieniu silnika, a następnie powrócić do diesla petro lub biodiesla do wyłączenia. Przypuszczam, że w bardzo gorącym klimacie może być praktyczne. Osobiście nie podoba mi się pomysł SVO. Nie byłoby to w moim 2004 VW Jetta TDI diesel, więc nie będę wchodzić w szczegóły na ten temat.

Mieszanie oleju cienkie jest to także sposób na uruchomienie veggy oleju w silniku. Nafta, olej napędowy i inne produkty na bazie petro może być stosowany jako rozpuszczalnik. Znowu, nie jestem zainteresowany zmieszanie oleju veggy więc nie będę dyskutować. Moje zainteresowania to w podejmowaniu biodiesla.

Co to jest biodiesel?

Biodiesel jest odnawialnym zamiennik oleju napędowego na bazie ropy naftowej.