Jaki grzejnik do starej instalacji?

Jaki grzejnik do starej instalacji?

grzejnik

Jak zachować ciepłe kompostowania robaki w zimie

Jest to o tej porze roku jeszcze raz. Pogoda robi się chłodno i może być konieczne, aby chronić swoje robaki z zimna. Chcielibyśmy podzielić się na kilka sposobów, aby zachować swoje robaki przyjemnie ciepły przez całą zimę. Kiedy zachować swoje robaki ciepły, będą jeść więcej i rozmnażać szybciej.

1. Bury słoik 3/4 drogi w dół w jednym rogu pojemnika ślimakowego. Napełnij słoik z ciepłą wodą. Zanurzać mały grzejnik akwarium w słoiku i włącz. Grzejnik ogrzeje słoik z wodą do około 75-80 stopni. Pozwoli to zachować jeden róg swojego bin miły i ciepły dla robaków i trzymać je przed mrozem. Poprzez umieszczenie słoik w rogu robaki mają miejsca do opuszczenia obszaru, jeśli robi się gorąco dla nich i mogą wrócić, kiedy się zbyt zimno.

2. Podobnie jak w przypadku pomysłu powyżej, ale zamiast zanurzenie słoika w pojemniku należy umieścić grzejnik w wiadrze 5 galonów lub starej chłodnicy, które można wywiercić kilka dziur. Potrzebny będzie również mały staw / pompa fontanny i jakieś rurki , Umieścić grzałkę i pompę do wiadra / chłodnicy. Z boku lub z pokrywką, wywiercić jeden otwór dla przewodów i dwa otwory na rurki. Przymocować do rurki do pompy i prowadzony przez jeden z otworów w pokrywie. Następnie można owinąć rurę wokół kosza lub położyć go na wierzchu lekko zakopane w łóżku w zależności od typu skrzyni masz. Prowadzony do końca rury z powrotem do komory przez drugi otwór. Woda będzie przepływać przez rurki iz powrotem do wiadra. Grzejnik utrzymywać wodę o stałej temperaturze. Jest to system używamy naszych robaków i kochają to!

3. Znajdź starą łóżkiem wodnym poduszki lub nasion począwszy matę ciepła umieścić pod kosza. Jeśli masz jeden z regulacją temperatury wszystko lepsze.

Oto kilka pomysłów na dobry początek. Teraz pamiętać, ostatecznie będziesz odpowiedzialny za sprawdzanie temperatury i utrzymanie systemu. Końcówki Podane wyżej są wyłącznie w celach informacyjnych, a różne klimaty wymagają różnych technik do utrzymania robaki szczęśliwy.