Jaka klimatyzacja do restauracji?

Jaka klimatyzacja do restauracji?

restauracja

Kolejnych 7 Wskazówki konserwacji wody Grzejniki

Wskazówka Konserwacja # 1 Przygotowanie podgrzewacz wody

Wyłącz zasilanie jeśli jego elektryczny podgrzewacz wody. Wyłączyć wody do podgrzewania wody poprzez zamknięcie zaworu na przewodzie zimnej wody. Znajduje się w górnej części podgrzewacza wody. Zimno jest to zawsze w prawo. Otworzyć kran z ciepłą wodą wewnątrz domu. Ciśnienie powietrza wyjdzie z kranu. Otworzyć zawór znajdujący się w dolnej części podgrzewacza. To wygląda jak Bibb węża. Niech galon lub więcej z podgrzewaczem wody. Nie dopuścić nikogo do korzystania z ciepłej wody na czas pracuje na nagrzewnicy wodnej.

Konserwacja Tip # 2 Usuwanie osadu przez rozpuszczenie go

Można rozpuścić osad za pomocą odkamieniania zwany Mag-eRad. Jest wykonana przez A.O. Smith, który opiera się również do podgrzewania wody. Skorzystaj z instrukcji, które pochodzą z tego odkamieniacz, ale ignorowanie część o opuszczeniu podgrzewacz wody na gaz. Włącz płomień wyłączyć ustawiając go PILOT. Ciepło bez wody w podgrzewaczu wody może spowodować uszkodzenie instalacji gazowych. Można również użyć ługu do rozpuszczenia osadu. Jego bardzo łatwopalny i niestabilne. A hydraulik powinien używać tej substancji chemicznej.

Tip # 3 Konserwacja Controlling osadów

Osady mogą być utrzymywane pod kontrolą, jeśli używasz wody zmiękczonej. Sól woda zmiękczona tylko zmniejsza osad; nie pozbyć się problemu, a także powoduje kolejny problem. średnia długość życia anodowych prętów 'jest zmniejszana 50% do 65%. Osad rośnie gwałtownie w temperaturze 140 stopni. Choroba legionistów mogą rosnąć w temperaturze 115 stopni lub mniej. Aby utrzymać oba te problemy w zatoce, wszelkich starań, aby ustawić podgrzewacz wody w temperaturze 130 stopni. Choroba legionistów jest rzeczywiście spowodowane przez wdychanie pary wodnej zamiast picia zainfekowanej wody.