Jaka klimatyzacja do przyczepy?

Jaka klimatyzacja do przyczepy?

Zawór spustowy może przeciekać. To jest w dolnej części podgrzewacza wody, oraz często wygląda bib węża. Termostat steruje zarówno dla podgrzewaczy wody gazowych i elektrycznych podgrzewaczy wody może przeciekać. Kontrola gazu ma słowa ON / OFF / PILOT na nim napisane. Sterowanie elektryczne jest za jednego ale zazwyczaj dwa przedziały metalowych z przodu nagrzewnicy wodnej.

Tip # 5 Konserwacja połączenia stalowe

Rdza może wystąpić, jeśli stalowe dotyka miedzi lub mosiądzu. Rdza pojawia się na stal nie tylko na miedzi lub mosiądzu. Miedzi i mosiądzu są szlachetne stali układu okresowego pierwiastków. Aby kontrolować ten problem na podgrzewacz wody użyć sutek stali z plastikową wykładziną. Pozwala to na podgrzewacz wody, który jest ze stali dotknąć stalowej sutek bez problemu. Sutek stalowa z wykładziną z tworzywa sztucznego może także dotykać miedzianych, ponieważ plastik zapobiega ich dotykania. Związki transformatorowe mogą również dotknąć sutki stalowe, ponieważ ich zadaniem jest zapobieganie korozji lub korozji.

Tip # 6 Konserwacja Złamane sutki

Jeśli przerwy sutek po wyjęciu go z rury klucz, weź śrubokręt płaski koniec i młotka. Hit otwór okręgu z młotkiem i śrubokrętem i zakrętu w ringu. Teraz użyj śrubokręta podważyć złamaną sutek. Za pomocą noża piła tylko wyciąć szczelinę otwarcia na gwinty czy śrubokręt nie załatwi. Oczyścić wątki z kranu rurociągu. Teraz owinąć nowy sutek z teflonem kranu na gwincie i zainstalować go.

Wskazówka Konserwacja # 7 elektryczne elementy grzejne

Aby sprawdzić elektrycznych elementów grzejnych na elektrycznym podgrzewaczem wody, zlokalizować dwa porty w przedniej części podgrzewacza wody. Czasami jest tylko jeden port, ale mimo wszystko, trzeba je usunąć. Tu można zobaczyć elementy grzejne są skręcane lub przykręcone do podgrzewacza wody i przechowywane wodoszczelna przez uszczelkę gumową.