jaki grzejnik elektryczny konwektorowy czy olejowy

jaki grzejnik elektryczny konwektorowy czy olejowy

Ale ja nie mam pieniędzy

Wszyscy wcześniej nie słyszał tego. Ktoś widzi swoją szansę i twierdzi, że chcą, aby rozpocząć działalności domu. Twierdzą oni, że trzeba dorobić ze względu na gospodarkę, ponieważ mają zbyt wiele miesięcy po zakończeniu pieniędzy. Ich rachunki piętrzą się i nie wiem co z tym zrobić. Więc powiedz im, co mają zrobić.geotechnika śląsk Dołącz ze sobą, można je pokazać, jak zarobić że dodatkowe pieniądze.

Wydaje się, że to, co widzą. Są one coraz podekscytowany możliwością. Można je zobaczyć strumień dochodów w perspektywie długoterminowej. Potem upuścić bombę: "No, nie mogę przyłączyć się już teraz, nie mam pieniędzy".

Więc co powiesz? Niestety, nie ma pewności, więc można powiedzieć: "Och, w porządku. Dobrze, dzięki za poświęcony czas. Daj mi znać, gdy są gotowe i mają pieniądze, a my się do pracy". Koniec gry. Przegrałeś.

Następnie Twój kandydat przechodzi na jego wesoły sposób, z powrotem do swojego życia, w którym nie ma pieniędzy, a ty po prostu stracił wielką perspektywę. Co ważniejsze, okazja, aby zmienić życie perspektywa została utracona. Pozwól mi naprawić, że: Nie można zmienić kogoś, ale można je zmienić siebie. Więc szansa na perspektywę zmienić sam (lub sama) zostało przerwane, ponieważ powiedział coś niewłaściwego - niech je zbyt łatwo.

Więc kopię zapasową i to zrobić we właściwy sposób: "No, nie mogę przyłączyć się już teraz, nie mam pieniędzy". Wyglądasz mu prosto w oczy i powiedzieć: ". Fakt, że nie masz żadnych pieniędzy jest właśnie powód, dlaczego warto dołączyć do mnie w tej chwili to, co tu robimy, zarabianie pieniędzy buduję gospodarczej. i musisz pójść ze mną i budować swój biznes. Myślałem, że chcesz zmienić swoją sytuację ". wąskie wstążki

To stawia zarzut z powrotem na jego twarzy, a on musi naprawdę spojrzeć na siebie, zamiast brać na łatwiznę i obwinianie go na pieniądze.

- autor artykułu