jaki grzejnik elektryczny konwektorowy czy olejowy

jaki grzejnik elektryczny konwektorowy czy olejowy

Ale ja nie mam pieniędzy

Wszyscy wcześniej nie słyszał tego. Ktoś widzi swoją szansę i twierdzi, że chcą, aby rozpocząć działalności domu. Twierdzą oni, że trzeba dorobić ze względu na gospodarkę, ponieważ mają zbyt wiele miesięcy po zakończeniu pieniędzy. Ich rachunki piętrzą się i nie wiem co z tym zrobić. Więc powiedz im, co mają zrobić.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Dołącz ze sobą, można je pokazać, jak zarobić że dodatkowe pieniądze.

Wydaje się, że to, co widzą. Są one coraz podekscytowany możliwością. Można je zobaczyć strumień dochodów w perspektywie długoterminowej. Potem upuścić bombę: „No, nie mogę przyłączyć się już teraz, nie mam pieniędzy”.

Więc co powiesz? Niestety, nie ma pewności, więc można powiedzieć: „Och, w porządku. Dobrze, dzięki za poświęcony czas. Daj mi znać, gdy są gotowe i mają pieniądze, a my się do pracy”. Koniec gry. Przegrałeś.

Następnie Twój kandydat przechodzi na jego wesoły sposób, z powrotem do swojego życia, w którym nie ma pieniędzy, a ty po prostu stracił wielką perspektywę. Co ważniejsze, okazja, aby zmienić życie perspektywa została utracona. Pozwól mi naprawić, że: Nie można zmienić kogoś, ale można je zmienić siebie. Więc szansa na perspektywę zmienić sam (lub sama) zostało przerwane, ponieważ powiedział coś niewłaściwego – niech je zbyt łatwo.

Więc kopię zapasową i to zrobić we właściwy sposób: „No, nie mogę przyłączyć się już teraz, nie mam pieniędzy”. Wyglądasz mu prosto w oczy i powiedzieć: „. Fakt, że nie masz żadnych pieniędzy jest właśnie powód, dlaczego warto dołączyć do mnie w tej chwili to, co tu robimy, zarabianie pieniędzy buduję gospodarczej. i musisz pójść ze mną i budować swój biznes. Myślałem, że chcesz zmienić swoją sytuację „. [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]

To stawia zarzut z powrotem na jego twarzy, a on musi naprawdę spojrzeć na siebie, zamiast brać na łatwiznę i obwinianie go na pieniądze.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu